Náš tým

ŠÁRKA - ředitelka / učitelka 

Šárka je majitelka a aktivní hlavní učitelka jesliček a mateřské školky Kačenka. Vystudovala magisterské studium oboru ošetřovatelství a bakalářské studium oboru všeobecná sestra. Má praxi na pozici všeobecné sestry a v managementu ve zdravotnictví. Práce na dětském oddělení a kladný přístup k dětem ji motivoval ke splnění jejího snu a  otevření vlastní školky. S tetou Šárkou se můžete těšit na hru na kytaru, tanečky, výtvarnou výchovu i řadu dalších aktivit. Volný čas tráví sportem, tancem, chalupařením a vzděláváním se.

PETRA - učitelka

  Profil se nyní připravuje. Děkujeme za strpení.

GABRIELA -  učitelka

Gabriela vystudovala magisterský obor - Speciální pedagogika - učitelství. Již od roku 2009 pracuje jako učitelka mateřské školky. Tato práce jí baví a naplňuje v mnoha směrech. Má v sobě kreativního a přátelského ducha, kterého se snaží vnášet do kolektivu nejen u dětí. Nyní je maminkou roční dcerky. Mezi její záliby patří rodina, zvířata, cestování, vaření a práce kolem rodinného domku.

LUCIE - asistentka pedagoga

Lucka je maminka tří dětí, která vystudovala ekonomickou školu, ale více baví a naplňuje práce s dětmi. Každoročně se účastní dětských letních táborů, navštěvuje volnočasové aktivity věnované předškolním a školním dětem. Ráda zpívá a tvoří. U dětí podporuje originalitu a jedinečnost.

JIRKA - marketingový specialista

Jirka je jediný mužský element ve školce Kačenka s  šikovnýma rukama (kromě dětí). Své 17leté působení v reklamě a marketingu a hlavu plnou nápadů nepřímo uplatňuje při tvorbě aktivit a programu pro děti. Kromě toho je vždy po ruce, pokud je potřeba nabílit pokresletou zeď, přišroubovat poličku, vyspravit okopaný roh nebo opravit porouchaný dětský vozový park.